با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.
 
درب اتوماتیک شیشه ای:

نصب درب اتوماتیک شیشه ای فروش درب اتوماتیک شیشه ای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بورس درب اتوماتیک شیشه ای نصب کرکره برقی فروش کرکره برقی تعمیر کرکره برقی نصب و فروش درب اتوماتیک شیشه ای نصب و فروش کرکره برقی نصب کرکره پنجره فروش کرکره پنجره تعمیر کرکره پنجره نصب و فروش کرکره پنجره و…

کرکره برقی اتوماتیک:

ایران اتومات ارائه دهنده خدمات برتر کرکره برقی با تجربه چندین ساله می باشد اگر قصد نصب کرکره برقی را د ارید بهتر است بدانید که ایران اتومات  انواع کرکره برقی ها را از قبل :نصب کرکره برقی پارکینگ نصب کرکره برقی اتوماتیک مغازه کرکره برقی پنجره و غیره را به صورت حرفه ای انجام می دهد شما میتوانید در صورت نیاز به ما در تماس باشید و کاتالوگ نمونه کارهای ما را دریافت کنید لازم به ذکر می باشد

ایران اتومات یکی از منصف ترین ارائه دهنده گان کرکره برقی می باشد شما میتوانید با قیمت مناسب کرکره برقی را از iranautomat سفارش دهید و در مکان مورد نظر خود نصب نمایید.استفاده از ابزارهای حرفه ای با کیفیت بالا یکی از نشانه های حرفه ای بودن ما میباشد. لازم به ذکر می باشد که کرکره برقی نصب شده توسط تیم ایران اتومات دارای گارانتی و تضمین بوده است و در صورتی که کرکره برقی به هر دلیلی به مشکل بخورد تیم ایران اتومات بلافاصله کرکره برقی نصب شده ی شما را به صورت رایگان تعویض و یا تعمیر می نماید .

 

درب اتومات کشویی :

درب کشویی معمولا با اتسفاده از دو لنگه ساخته می شود در بالا و پایین لنگه ها یک ریل قرا گرفته است.که درب اتومات در بین این ریل ها حرکت می کند این نوع از درب مناسب مکان هایی می باشد که با کمبود فضا روبه رو هستند.

درب شیشه ای :

این نوع از درب همانگونه که از اسمش مشخص می باشد با استفاده از شیشه ایجاد می شود البته این نوع از درب اتومات دارای انواع مختلفی می باشد که قبلا در مورد آنها بحث شده است برای اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت  درب اتومات شیشه ای مراجعه فرمایید.

در اتوماتیک گردان :

این نوع از درب اتومات نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد معمولا بانک ها ،بیمارستان ها ، ترمینال ها از این گونه از درب استفاده میکنند درب اتومات گردان معمولا دارای سه لت ،چهار لت و … می باشد در اتوماتیک گرد: درب اتوماتیک گرد نیز نوعی دیگری از درب اتوماتیک می باشد که به صورت گرد می باشد. معمولا این درب ها نیم دایره می باشد و نمونه ای از این درب ها را میتوانید در عابر بانک ها مشاهده کنید.سرعت بالا و زیبایی تنها بخشی از ویژگی های درب اتوماتیک گرد می باشد.

درب اتوماتیک پارکینگ :

درب اتوماتیک پارکینگ مانند درب کرکره ای پارکینگی می باشد که به صورت خودکار باز و بسته می شود.این نوع از درب های دارای تنوع رنگی بسیار بالا می باشد و دارای سرعت واکنش بسیار خوبی نیز می باشند. این درب ها برای جلو گیری از ماندن جسم در زیر درب دارای چشمی خطی نیز میباشند و در هنگامی که وسیله نقلیه یا جسمی در زیر درب باشد از بسته شدن درب جلو گیری میکند.این درب ها علاوه بر چشمی دارای فلاشر نیز میباشد که در هنگام باز شدن درب به دیگران هشدار خروج شدن وسیله از پارکینگ به خیابان را میدهد .

درب اتوماتیک بیمارستان :

این نوع از درب ها نیز برای محیط های بیمارستانی ساخته شده تجهیزات مورد استفاده مناسب درب اتوماتیک بیمارستان می باشد سرعت واکنش بالا و تکنولوژی ساخت بالا تها بخشی از ویژگی های درب اتوماتیک بیمارستان می باشد.علاوه بر آن این درب ها دارای تردد بالا و نا محدود میباشند.مزیت های درب اتوماتیک چیست کار به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی انسانی یعنی به وسیله یک ریموت ایجاد تردد مینماید و دارای سرعت واکنش بالا و  قابلیت کنترل با فاصله از درب تنوع رنگی بالا تنوع مدلی بالا عمر بالا کاهش هزینه امنیت مناسب.

کرکره  اتوماتیک:

کرکره اتوماتیک شما به هر علتی دچار مشکل شود ایران اتومات آماده ارائه هر گونه خدمات در رابطه با  تعمیر کرکره اتوماتیک می باشد در صورت نیاز به هر گونه سوال در مورد تعمیر کرکره میتوانید با ما در تماس باشیدتعمیر موتور کرکره برقی ، تعویض قطعات معیوب و … خدمات ما در زمینه  تعمیر کرکره اتومات می باشد.نصب کرکره اتومات و  تعویض کرکره معمولی به کرکره برقی نیز یکی دیگر از خدمات تیم ایران اتومات در راستای کرکره اتوماتیک می باشد.کرکره معمولی دارای معایب زیادی می باشد که این معایب در بعضی از مواقع میتواند باعث افزایش هزینه های شما شوند.در صورتی که کرکره اتومات مزیت های بسیاری نسبت به کرکره معمولی دارد و قیمت کرکره برقی نیز مناسب می باشد. کرکره برقی ضد سرقت این نوع از کرکره برقی که به عنوان یکی از کرکره برقی های پر استفاده در دنیا به حساب آورده می شود دارای موارد استفاده بالا می باشد.