آخرین خبرها
خانه / درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک:

 

درب اتوماتیک در جهان دارای صنعتی با سابقه طولانی ای است. درب اتوماتیک ابتدا از کشور های مدرن و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافت.

 

 

شرکت (درب های  اتوماتیک) ایران اتومات با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت  اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین روش اتوماسیون می باشد.

 

 

استفاده از درب های اتوماتیک به دلیل کارایی آسان و زیبایی چشمگیر در صنایع مختلف و ساختمان گسترش روز افزونی داشته است. این نوع درب بر خلاف درب های قدیمی علاوه بر توازون مناسب قیمت، کیفیت و کارایی بسیار بالا و عمل کرد راحت و روان ، می توانند در صرفه جویی مصرف انرژی، فراهم آوردن آسایش و ایمنی متقاضیان خود نقش بسزایی ایفا کنند.

 

شرکت ایران اتومات با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا و با پشتوانه قوی که شامل برخورداری از معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش و از همه مهم تر مشتریانی راضی از پروژه های مختلف که تضمین کننده مطمئن کیفیت بالای محصولات ما هستند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در تهران و دیگر استان های کشور است.

 

 

درب  شیشه ای اتوماتیک:

 

 

به طور کلی درب اتوماتیک شیشه ای از دو بخش اصلی شیشه و اپراتور تشکیل میشود.که خود اپراتور از چند قسمت (موتور ، کنترل باکس یا همان مدار فرمان ،هنگر ، چشمی ، هرزگرد ، تسمه و ….) تشکیل میشود.

 

درب اتوماتیک شیشه ای مناسب ترین درب برای مکان های پر تردد و موسسات میباشد که علاوه بر زیبایی منحصر به فرد خود مزایای دیگری نیز دارد.

 

یکی از مزایای این درب ها اتوماتیک بودن آنها میباشد زیرا این امر سبب شده که بدون هیچ گونه نیروی فیزیکی درب باز یا بسته میشود.

 

 

شرکت ایران اتومات برند شناخته شده ای در صنعت اتومات است، این شرکت همواره با گارانتی معتبر و خدمات شبانه روزی اعتبار بالایی در نزد مشتریان بهره مند است

 

.

 

 

 

 

 

درب کشویی اتوماتیک درب گردان اتوماتیک درب اتوماتیک لولایی درب پارکینگی اتوماتیک درب تاشو  اتوماتیک درب اتوماتیک ضد سرقت درب اتوماتیک ضد حریق و دود سایبان برقی اتوماتیک کرکره برقی